Piekarnia

Piekarnia z tradycjami

Piekarnia

Firma działa od 1972 roku prowadzona przez Jerzego Olszyna. Od 1982 roku do Jerzego dołącza syn Grzegorz, od 1987 rok już jako wspólnicy prowadzą piekarnię razem z ojcem. W 1997 roku piekarnie przejmują Ewa i Grzegorz Olszyna i prowadzą do dziś korzystając z wiedzy i doświadczenia mistrza piekarnictwa seniora Jerzego Olszyny oraz mistrza piekarnictwa Grzegorza Olszyny.

Firma pozostając w rękach jednej rodziny skrupulatnie przestrzega ilości i jakości potrzebnych do procesu półproduktów, z których wytwarzane są nasze wyroby. W 2009 roku przenieśliśmy zakład do nowego obiektu na ulicę Armii Krajowej 35 w Kaliszu.

Nowa lokalizacja piekarni idealnie wpisuje się w otoczenie dużego osiedla mieszkaniowego, nowoczesnej szkoły podstawowej oraz hali sportowo-widowiskowej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców pragnących mieć dostęp do zawsze świeżego pieczywa prosto z piekarni.

Okienko sprzedażne Drive, rozwiązanie dla klientów zmotoryzowanych, choć głównie powstało z myślą o klientach niepełnosprawnych, ułatwia zakup pieczywa bez konieczności wysiadania ze środków transportu. Nie chcąc przeistaczać się w przemysłową maszynę do produkcji zysków stawiamy na tradycję i jakość tak istotną dla konsumenta w dzisiejszych czasach.

Piekarnia